Kalite ve Süreç Yönetimi
SFS Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2008 sertifikasyonu ile uluslararası geçerlilikte standartlarla iş modellerini oluşturmakta ve uygulamaktadır. Ayrıca, CMMI sertifikasyon standardı için de çalışmalarımız devam etmektedir. 
Kalite Politikamız

Şirket olarak politikamız, küçülen dünya ve değişen değerlerin getirdiği zorlu rekabet ortamında, müşterilerimizin mücadeleden zaferle çıkmalarını ve bu başarılarını devam ettirmelerini sağlayacak; müşteri gereksinimlerini esas alan, sektördeki gelişmeleri önceden tespit ederek; etkin, güvenilir, hızlı, uzun vadeli çözümler getiren ve yeni ufuklar açan ürün ve hizmetleri, tüm SFS çalışanlarının ortak çabası ve katkısı ile sunarak, zamanın bir adım ilerisinde olma başarısını gösterebilen rakipsiz bir kuruluş olmaktır. 

 

Böyle bir kuruluş olmak için, sürekli yeni teknolojiyi kullanmak, gelişmeyi ve öncülüğü sağlayan asıl etmenin insan olduğunu hep göz önünde bulundurmak ve kendi içimizde “İNSAN” unsurunu en değerli sermaye olarak görerek, bu sermayenin bilgisini, kalitesini, yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da arttırmak için sürekli faaliyetlerde bulunmak durumundayız.