Ercan TURFAN - Yönetim Kurulu Başkanı 

Ercan TURFAN, şirketin iki ana ortağından biri.  SFS ürünlerinin ana mimarı, yaklaşık 25 yıl iş deneyimine sahip  olan Turfan, Boğaziçi Bilgisayar mühendisliğini bitirdikten sonra yüksek lisansını Endüstri Mühendisliğinde tamamladı.  Yüksek lisans tezini Sigortacılık Bilgi Sistemleri üzerine gerçekleştirdi.  Harvard Business School’da executive eğitim (Owner & President Management Program) aldı.  

Çeşitli bilgisayar firmalarında, kendi kurduğu firmalarda, sigorta şirketinde çalışan Turfan, Stratejik yönetim, CRM, servis pazarlama, bulut sistemleri, mobil teknolojiler, kalite yönetimi, sigorta teknolojisi gibi alanlarda uzman. SFS’nin gerçekleştirdiği birçok sigorta, finans projesinin koordinatörlğünü yürütmüş olan Turfan, Dünya bankası kapsamlı Sağlık Bakanlığı  otomasyon projesini de Deloitte ile birlikte yürütmüş, 60 kişilik SFS proje ekibini yönetmiştir. 1999-2010 yılları arasında CEO’luğu yürüten Turfan,  şirketin 1.5 milyon dolardan 7 milyon dolarlık ciroya erişimini sağlamıştır.  Aynı zamanda Adalar Rotary klübünün 2012-13 başkanlığını, Tübiyad’ın Yönetim Kurulu üyeliğini de yürütmektedir. 

Gültekin GÜNAL - Yönetim Kurulu Üyesi, İcra Kurulu Başkanı (CEO) 

SFS'in kurucusu olan Günal, ODTÜ de Matematik lisans ve Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans eğitimini tamamladı. 34 yılı aşkın yönetim ve bilgi teknolojisi deneyimi olan Günal, Has Holding, Çukurova Holding, Sabancı Holding ve Büyük kamu bankalarında ve sigorta şirketlerinde yöneticilik ve Yönetim Kurulu görevlerini takiben, 1992 yılında kurduğu SFS'de Genel Müdürlük ve Başkan & CEO'luk görevlerini yürüttükten sonra halen Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. TOBB Bilgisayar Yazılım Meclisi asil üyesi, TUBİSAD üyesi, BİYESAM Yazılım Eserleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Yazılım Sanayicileri Derneği’nin geçmiş dönem Yönetim Kurulu Başkanı, Taksim-Bebek Rotary Kulübü Başkanı, içlerinde Adalar, Sultanahmet, Galatasaray, Sarıyer vb. değerli Rotary kulüplerinin de bulunduğu kulüplerden sorumlu İstanbul Bölgesi Guvarnör Yardımcısı ve Bölge Meslek Hizmetleri Ana Komite Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Evli ve 3 çocuk babasıdır.