File-Chart

Özellikler & Avantajlar

Tüm paydaşlarının yüksek performanslı, güvenli ve entegre bir şekilde pazara hızlı girişini sağlayarak çevik ve kârlı sigortacılığa, farklı sigortacılık alanlarında bütünleşik stratejiler oluşturabilen eş zamanlı çoklu işlemleriyle akıllı sigortacılığı tüm kanallardan sunarak her yerden sigortacılığa imkan sağlar.

Uçtan uca Hayat Dışı Sigorta Yönetim Sistemleri ile sizlerin iş performansını artıracak yazılım çözümleri sunmaktayız.

Cloud-Computer

Kurallar Motoru

Sigorta şirketlerinin belirlenmiş ihtiyaçlarını karşılamak için içeriği zengin, anlaşılması ve kullanması kolay, tanımlanmış kuralları hiyerarşik olarak çalıştıran ve iş yapış biçimini esnek şekilde şekillendirmeye imkan sağlayan temel bileşendir.

File-Cloud

İş Süreçleri Yönetimi

Sigorta şirketlerine iş süreçlerinin belirlenmesi, tanımlanması, sahip atanması, sürekli izlenmesi olanağı sunar.

Settings-Window

Yapılandırma

İş süreçlerini ve ekranları, fiyatlandırma kurallarına, ödeme planlarına, müşteri bilgilerine, satış kanallarına ve risk özelliklerine göre değiştirilebilen komisyonlara dayalı basit ve karmaşık pazarlama karmasına göre tanımlamanıza ve bunları organizasyonunuzun her yerine uygulamanıza imkan sağlar.

Code-Window

Entegrasyon

Sigortacılık Uygulamanın herhangi bir noktasında uyarlayıcılara iç ve dış sistemlere veri aktarmak amacıyla, entegrasyon ekleme beceresini içeren çeşitli özellikler sunmaktadır.

Approved-Window

Güvenlik

Uluslararası ve lokal standartlar ile birlikte KVKK desteği sayesinde güvenli sigortacılığa imkan sağlayarak sigorta şirketleri ve sigortalılar için 360 derece güvenlik sunar.

SFS Teknoloji Platformu

SFS Uçtan Uca Sigortacılık Sistemleri, benzersiz bir performans, güvenilirlik, esneklik sunan modern teknoloji platformu üzerine kurulmuştur. Mimarimiz, her türlü sigorta branşının tüm ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

  • SFS uygulamaları, günümüzün tercih edilen yazılım geliştirme teknolojisi ‘.NET’ ile geliştirilmiş olup, Microsoft standartları ile tam uyumludur.
  • Web tabanlı olması sebebiyle, yazılımın son kullanıcı masaüstüne kurulmasına gerek yoktur.
  • SFS web servis altyapısı herhangi bir teknolojiye ait diğer uygulamalarla kusursuz bir şekilde entegrasyon imkanı sunar.
  • Kümeleme, önbellekleme ve sınırsız performansı ile binlerce kullanıcıya eş zamanlı olarak hizmet verebilme imkanı sunar.
  • SFS uygulamaları, sigorta sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gerekli olan her türlü uygulama sunucuları, işletim sistemleri ve veri tabanlarında çalışmaktadır.

Ortaklarımız

Microsoft
Oracle
GlassHouse
Hewlett Packard Enterprise
Mind Behind
Softbox Robotik ve Yapay Zeka Teknolojileri
Samsung